Hlavní strana fóra  

Pod seznamem kategoríí je výpis posledních příspěvků.
Pokud je u příspěvku jméno s _v (jméno_v), tak je sem příspěvek přenesen ze vzkazů.
Cokoli bude okolo tohoto fóra nejasné, stačí napsat, pokusím se to vysvětlit.

Zakládat témata a odpovídat mohou všichni. Registrace není povinná. Pouze neregistrovaní vyplní pod okénkem na psaní jméno. jinak se automaticky při odeslání doplní jeho IP adresa.

Jak založit nové téma

Vlezete do vhodné rubriky a dole je okénko na psaní. Nad ním je ještě okénko na název téma. Tam napíšete text a odešlete.

Kráťa     

Ve foru od 2004 do 2011 bylo už 1 300 témat a 17 000 příspěvků. Všechno se strašně pomalu načítalo/odesílalo. Od září 2011 jedeme nanovo. Ve starém foru můžete vyhledávat, ale nepište do něj, nikdo neodpoví, případně to ani nepůjde. Založte nové téma v tomto.

Statistika | Registrace | Hledat |    •    mininávodíček+pravidla             Fórum si prohlíží:   
www.kochlear.nazory.cz /forum osob se sluchovým postižením / Komunikace / Vodafone spustil pilotní projekt on-line přepisu
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Jaroslav Winter

# Zasláno: 4 Pro 2012 23:21
Odpovědět 

Dnes spustil Vodafone ve 12 prodejnách pilotní projekt on-line přepisu. Více o tom i seznam oněch 12 prodejen najdete na http://www.helpnet.cz/aktualne/61159-3/vodafone-spustil-escribe-prepis-pro-neslysici . Zatím jde o Prahu (3x), Ostravu (2x), Brno (2x), Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Pardubice a České Budějovice.
Byl jsem v prodejně na Národní v Praze a mohu konstatovat, že se na eScribe připravili lépe než Era. Mají letáčky s vysvětlením služby a taky logo (viz dole v článku na Helpnetu), kterým jsou označena pracoviště, kde je možné on-line přepis využít. Taky je výhoda, že není třeba obracet monitor jako v Eře, protože ve Vodafonu má každý zákazník vlastní monitor, na kterém se přepis zobrazuje.
Doporučuji, abyste si zašli do některé prodejny, pokud máte možnost. I personál mi připadá více zapálený pro přepis, když jsme je školili (jedno školení bylo v Praze, druhé v Brně), tak byli velice aktivní, měli hodně dotazů.

atig
------

# Zasláno: 5 Pro 2012 09:53
Odpovědět 

Je to sice dobrá zpráva, ale já u Vodafone nejsem. Já jsem věrný zákazník u O2 od začátku zavedení mobilů. Chodím na O2, tam mi vždy pán píše vše na monitor, a to bez nějakých problému.

Půjdu tedy vyzkoušet přepis na Vodafone, abych mohla porovnat s Erou.

Jinak, pane Wintere, je tam taky nějaká časová doba(pauza), kdy je přepis poskytován jako to je v Era spořitelně. Nebo tam mohu přijít kdykoli?

Kráťa
------

# Zasláno: 5 Pro 2012 10:02
Odpovědět 

U nás nic není, zajedu příští týden do Prahy. Mám operátora Vodafone a potřebuji se vyptat na pár věcí..

Anica

# Zasláno: 5 Pro 2012 10:17
Odpovědět 

To je skvělá zpráva. Já jsem taky u Telefóniky 02, protože má výhody, , které ostatní operátoře v takové míře nemají.
Uvažujete o tom, že byste s Telefónikou navázal kontakt, aby i oni měli přepis ?

radka73
------

# Zasláno: 5 Pro 2012 10:56
Odpovědět 

Tak to je super. Zajdu v Ostravě. Doufám, že tam nebude stát fronta na přepis Jsem cca 14 let Vodofonu a také bych měla dost dotazů.

Jaroslav Winter

# Zasláno: 5 Pro 2012 10:57
Odpovědět 

Atig: přepis je v pracovní dny od 9 do 18 hodin

Anica:
podmínkou spuštění u Vodafonu byla podobně jako u Poštovní spořitelny exkluzivita na určitou dobu, po kterou nelze tuto službu nabízet konkurenci - neznám přesné podmínky smlouvy, jak byla nakonec podepsána, jestli na půlroční nebo roční exkluzivitu

předpokládá se, že po uplynutí té lhůty bude nabízena i dalším firmám
I když jste spokojena u Telefóniky, zkuste si zajít do Vodafonu a porovnat, co by byli schopni Vám nabídnout

je důležité jako u Poštovní spořitelny, aby v době pilotního projektu zaznamenal Vodafon zájem o tuto službu

Jeanie
------

# Zasláno: 5 Pro 2012 12:06
Odpovědět 

Jaroslav Winter

Tak to je super!
Jenže já mám služby operátora také u Telefoniky O2. Domnívám se, že by stejně jako Vodafone spolupracovali s Vámi a s Centrem zprostředkování simultánního přepisu, snad to bude otázkou času, kdy na to oni přistoupí a já budu moci společně s ostatními osobami se sluchovým postižením tuto službu používat.
Díky moc!

atig
------

# Zasláno: 5 Pro 2012 20:31 | Změnil/a: atig
Odpovědět 

Ráno jsem si zde přečetla, že je zde na Vodafone přepis, a hned jsem se tam stavila.
Po vstupu do obchodu když na mě přišla řada a obsluhující mě oslovil, jsem mu hned řekla, že jsem ohluchlá a neslyším. Něco říkal, ale to jsem mu nerozuměla. Tak jsem jej požádala, zda by mi nemohl psát. Na to řekl "moment" a odskočil ke kolegovi. V tom najednou tam byli tři obsluhující a hned to zprovozńovali. Tak jsem se ptala, kolikátá jsem, která si o přepis řekla. Prý už včera u jednoho neslyšícího jej využily. Já že jsem tedy druhá.
Velmi příjemné prostředí. Mají to tam opravdu velmi pěkně uspořádané. Monitor veliký, krásně přehledný, a pokud někdo špatně vidí, automaticky si může hned sám písmo zvětšit. Rychlost spojení obsluhujícího s přepisovatelem, byla taky teď hned. Jejich ochota s úsměvem, byla opravdu skvělá. Kéž by to bylo takhle všude.

atig
------

# Zasláno: 6 Pro 2012 07:55 | Změnil/a: atig
Odpovědět 

Jeanie

Vodafone mají skvěle vybavenou prodejnu se stojany s obrazovkou a klávesnicí. Z jedné strany pro obsluhujícího a z druhé strany pro zákazníka.

Takto skvěle vybavenou prodejnu to nemá O2, a ani T-Mobile. Tam pokud bude přepis, tak se bude psát na obyč. monitor, který k vám musí natočit.

Kráťa
------

# Zasláno: 6 Pro 2012 09:13
Odpovědět 

atig
Pěkné.

Anica

# Zasláno: 6 Pro 2012 10:20
Odpovědět 

Dostala jsem zprávu, že Telefónika o2 připravuje podobnou
službu !

Kráťa
------

# Zasláno: 6 Pro 2012 10:23
Odpovědět 

Anica
Vodafone má po určitý čas exkluzivitu. Kdo tě informoval? Nepsal o něčem, co bude třeba za rok?
Ale pokud to bude "podobná" služba, nejde o online přepis.

Martin
------

# Zasláno: 6 Pro 2012 10:42 | Změnil/a: Martin
Odpovědět 

Anica
Dostala jsem zprávu, že Telefónika o2 připravuje podobnou
službu !

To je zajímavá zpráva. U O2 již několik jednání proběhlo ale dosud není jasné jak se k tomu O2 postaví.

Punťa
------

# Zasláno: 6 Pro 2012 12:46
Odpovědět 

Telefonika a Vodafone na chalupě mi k ničemu nejsou. 4 roky jsem buzeroval Eurotel a pak 02 aby zesílili signál neudělali to. Mezi tím tam přišel T-Mobile a aniž by se někoho ptal postavil tam vysílač a signál chytím i v chalupě. To 02 i Vodafone musím mít mobil venku na balkoně abych a chytil signál. Tak jsem odešel od 02 a mám jen Vodafone a T-Mobile.

Anica

# Zasláno: 6 Pro 2012 12:48
Odpovědět 

Kráťa
Infomaci mám z Telefóniky. Teď, když to spustil Vodafone, tak ani Telefónika nebude chtít zůstat pozadu.
Navíc Telefónika má státem danou povinnost poskytovat slevy zdravotně postiženým.

. 1 . 2 . >>
Pridat.eu Sdílet
Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?

Antispam: napište číslem výsledek: jedna plus jedna =

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
... zakázat smajly

www.kochlear.nazory.cz /forum osob se sluchovým postižením / Komunikace / Vodafone spustil pilotní projekt on-line přepisu